14. oktober kl. 12:00
LittSenior: Hvor redde skal vi være?
Sandefjord bibliotek
| Hvor: | Sandefjord bibliotek |
|---|---|
| Billetter: | Gratisbilletter får du på HENT BILLETT knappen |
Hva om Norge hadde et eget hemmelig agentnettverk som opererer i skyggene for å beskytte kongehuset?
Velkommen til en spennende forfattersamtale med debutant Ronny Faret og Heidi A. Kristoffersen. Faret har gjort braksuksess med actionthrilleren HAUK: Hemmelig agent under kongen.
Faret debuterte som 49-åring med første bok i en planlagt trilogi, og har allerede blitt omtalt som forfatteren som gir Norge sin egen James Bond. I HAUK møter vi et hemmelig agentnettverk med røtter tilbake til 1905, etablert for å beskytte kongehuset i det skjulte.
Når en dramatisk hendelse på Stortinget utløser en alvorlig trussel mot monarkiet, kastes agenten Jonas Holm og politibetjent Ragne Vik inn i en intens jakt på sannheten – i et landskap preget av maktspill, konspirasjoner og høy risiko.
De beste bøkene
Denne forfattersamtalen er en del av Sandefjordbibliotekenes arrangementserie De beste bøkene, med fokus på de aller beste skjønnlitterære utgivelsene.
Gratisbilletter
Det er gratis å være med på dette arrangementet, men vil du være sikret plass må du ha billett. Ubrukte billetter vil bli gitt videre ved arrangementsstart.
Vennligst vær på plass senest 5 minutter før arrangementet starter. Dørene åpner 15 minutter før.
Får du ikke brukt billettene dine ber vi deg om å gi oss beskjed på bibliotek@sandefjord.kommune.no
14. oktober kl. 12:00
Sandefjord bibliotek
14. oktober kl. 14:00
Parksalen, Scandic Park Sandefjord
15. oktober kl. 18:00
Sandefjord bibliotek
17. oktober kl. 11:00
Sandefjord bibliotek
Søket ditt ga dessverre ingen treff.