MiniFjorden: BRILLEBJØRN

MiniFjorden: BRILLEBJØRN

5. juli kl. 15:00

Kjøp billett
Hvor: MiniFjorden

Brillebjørn og pappaen hans kommer til MiniFjorden!

Lesestund med Brillebjørn og selveste forfatteren Nils Stokke – og DU er invitert! Brillebjørn går i barnehagen. Sammen med vennene er han veldig nysgjerrig på ting de kommer over mens de leker. Som for eksempel om steinen i sandkassa egentlig er kloa til en dinosaur, eller om isbjørnene på Nordpolen liker is. Heldigvis har de fantasimaskinen som kan reise på tvers av tid og rom. Da er det ingen sak å få svar på alt man lurer på!

Bli med på lesestund med Brillebjørn, en av Norges mest populære karakterer for barn. Lest av Nils Stokke, skaperen av Brillebjørn. Kanskje du kan si «hei» til han eller ta et bilde når lesestunden er over?

VARIGHET: Ca. 30 minutter
MÅLGRUPPE: 3 – 6 år.
MEDVIRKENDE: Brillebjørn og Nils Stokke.

Festivalområdet er åpent 1 time før forestillingen starter.

 

MiniFjorden kommer tilbake i 2025! 

Velkommen til Barnas Sommerfestival! 

4. - 13. juli 2025
Billetter på www.minifjorden.no

Det er stor stas å invitere deg tilbake til MiniFjorden 2025!

Fra 4. til 13. juli bygges Hjertnes om til en magisk verden fylt med landets beste underholdning for barn. Du får oppleve et bredt tilbud av kunst og kultur under ett og samme tak og du kan oppleve en helt ny forestilling på scenen vår - hver dag!

Under MiniFjorden kan du oppleve et spennende festivalområde fylt med leker, musikk og aktiviteter hele dagen. Du kan bli med inn i våre egne sansehager med urter, bær, blomster og rare planter og du kan besøke vårt eget MiniBibliotek fylt med et univers av bøker.

Vi ønsker alle hjertelig velkommen til en magisk sommer på MiniFjorden!

MiniFjorden er en opplevelse for hele familien.
Sandefjord er barnas sommerby!

Følg oss i sosiale medier for spennende nyheter.
#minifjorden @minifjorden

Billetter på www.minifjorden.no

Facebook og Instagram.
#minifjorden
@minifjorden